Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Dvibutis Domeikavoje

Parduodama dvibučio namo dalis naujai pastatytame namų kvartale ,,ĮGULOS NAMAI''. Trys kambariai ir virtuvė.Du miegamieji,vonia ir wc kartu. Langai-- - plastikiniai, trijų stiklų. Grindys - apšiltintos putplasčiu. Grindininis šildymas. Stogas - gelžbetoninė konstrukcija, apšiltinta akmens vata. Namas atitinka A energetinio naudingumo klasės reikalavimus. Išvedžiota elektra. Yra kondesacinis dujų katilas, dujų, elektros,vandens skaitikliai.
Paskutinis pasiūlymas: 65000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-14 17:52


text
Kotedžas Mastaičiuose

Parduodamas jaukus ir šiuolaikiškai įrengtas kotedžas Mastaičiuose naujai apgyvendintame kotedžų kvartale; Namas statytas iš blokelių, apšiltintas putų polistirolu. Trinkelėmis išklota terasa. Namo baigtumas 100%, priduotas valstybinei komisijai. Papildomos patalpos: Sandėliukas, terasa Papildoma įranga: Skalbimo mašina, su baldais, šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, židinys, tv., kondicionierius (vėsina/ šildo), markizė vidiniam kiemely, tinkliuko durys į terasą, tinkliuko roletas miegamajame Apsauga: Aptverta teritorija, signalizacija, šarvuotos durys Namo viduje namo sienos dažytos. Grindys klotos plytelėmis/ laminatas 1a., 2a. laminatas. Medinės durys, laiptai, palangės. Išvedžiota ir pajungta signalizacija su judesio davikliais. Visuose kambariuose TV ir interneto įvadai. Įrengti virtuvės baldai su įmontuota buitine technika (orkaitė, kaitlentė ir indaplovė), šaldytuvas. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Maži šildymo mokesčiai. Įrengta itin ekonomiška šildymo sistema židiniu su ortakiais ir turbina, (ortakiai išvedžioti į kiekvieną kambarį), taip pat įrengtas kondicionierius (vėsina/ šildo). Paruošta vieta radiatoriams, dujinei kolonėlei; dujos atvestos iki sklypo ribos. Kotedžo komunikacijos: • Elektra; • Vanduo – gręžinys; • Nuotekos – valymo įrenginiai (kvartalo);
Paskutinis pasiūlymas: 72000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-13 23:46


text
Namas Vytėnuose

Kauno miesto prestižiniame Vytėnų rajone parduodamas pilnai įrengtas namas su baldais bei buitine technika. Saugi ir patikima kaimynystė, uždara gatvė, greitas ir patogus susisiekimas. Pirmajame namo aukšte įrengta erdvi svetainė su židiniu, virtuvė su valgomuoju, miegamasis, vonios kambarys bei įstiklinta veranda į vidinį kiemą. Antrajame aukšte įrengti keturi kambariai (du erdvūs miegamieji (13,86 kv/m. ir 20,89 kv/m.) ir du pereinami kambariai su stoglangiais (4,80 kv/m ir 4,79 kv/m.), kurie gali būti naudojami kaip vaikų kambariai ar drabužinės), atskira 4,96 kv/m. drabužinė bei 7,18 kv/m. vonios kambarys su masažine vonia, dvi terasos. Rūsyje yra įrengta pirtis su baseinu, skalbykla, katilinė ir kitos papildomos patalpos. Į bendrą plotą neįskaičiuotas namo garažas (31,12 kv/m), veranda (9,04 kv/m.). Kieme yra atskiras monolitinis garažas. Erdvus 11,91 a sklypas pilnai sutvarkytas, aptvertas tvora. Didžioji dalis kiemo užsėtas veja, taip pat yra daržas, išpuoselėti gėlynai, žemaūgių vaismedžių sodas. 2012 metais pakeista stogo danga, apšiltintos namo sienos.
Paskutinis pasiūlymas: 318000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-12 20:12


text
Kotedžas Domeikavoje

Parduodu naujos statybos kotedžas per du aukštus. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, WC. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Namo baigtumas 100%.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-10 11:10


text
Namas Šilainiuose

Parduodamas renovuotas namas Šilainiuose. Gatvė akligatvis. Namas šildomas kietu kuru arba geoterminiu (oras-vanduo). Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, virtuvė, WC, garažas, sandėliukas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, kambarys, vonios kambarys su WC.
Paskutinis pasiūlymas: 310000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-06 18:12


text
Namas Miškinių k.

Parduodamas gyvenamas namas Miškinių k. Namo paskirtis yra pakeista į gyvenamojo namo (palengvina gauti kreditą). Sudėti plastikiniai langai, pakeistas stogas (šiltintas 35cm). Vanduo šulinys, vietinės nuotekos. Namas šildomas oras-oras šiluminiu siurbliu arba židiniu (išvedžioti ortakiai). Šalia yra miškas.
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-05 12:29


text
Naujos statybos namas Ireniškių k.

Parduodamas naujos statybos namas Ireniškėse. Name įvesta elektra, signalizacija. Vanduo iš nuosavo artezinio gręžinio. Pastatytas nuotekų valymo įrenginys. Yra paruoštos uosio laiptų pakopos. Numatyta patalpa saulės kolektorių akumuliacinėms talpoms bei baterijoms.
Paskutinis pasiūlymas: 117000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-02 15:19


text
Sodo namas Bartoniuose

Parduodamas sodas su namu Kauno apskrityje, Bartoniuose. Po visu namu yra rūsys, sienos šiltintos, išvedžiotas šildymas. Kieme šulinys, auga vaismedžiai, šalia Zatyšių karjeras, teka Neris. Sodų bendrija su automatiniais vartais, sklypas paskutinėje eilėje priešais mišką, greta nuolat gyvena kaimyna
Paskutinis pasiūlymas: 24000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-26 15:12


text
Namas Ginėnuose

Parduodamas išskirtinio dizaino namas Ginėnų k. Sklypas yra kraštinis, šalia miško. Name yra WC/vonios kambarys, trys miegamieji kambariai, virtuvė ir svetainė su židiniu. Namas tvarkingas, parduodamas su visa buitine technika ir baldais. Sklypas apželdintas vaismedžiais, vaiskrūmiais bei dekoratyviniais augalais. Vieta parkuoti automobilius grįsta trinkelėmis. Sklypas aptvertas medine tvora, yra automatiniai kiemo vartai. Yra dvi šildymo sistemos (kieto kuro katilas bei šildymo sistema oras-oras). Vanduo – giluminis gręžinys, nuotekų valymo įrenginys – traidenis. Namas yra toliau nuo pagrindinės gatvės.
Paskutinis pasiūlymas: 122000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-22 08:52


text
Sodas, kuris ribojasi su mišku

Parduodamas sodas unikalioje vietoje, kuris ribojasi su mišku. Sodas parduodamas už savikainą: medinis namukas - jame yra virtuvė, svetainė, miegamasis, pagalbinė patalpa; pavėsinė pirtis su kubilu; įrengtas WC; prūdas; automobilių stovėjimo aikštelė. Visas sklypas aptvertas tvora. Gatvė akligatvis, netoli autobusų sustojimo aikštelė.
Paskutinis pasiūlymas: 36000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-22 08:52


text
Nebaigtas statyti namas Vainotiškių k.

Parduodamas 16.84 a sklypas su pradėtomis namo statybomis, papildomais pastatais ir dalinai sukurtu gerbuviu. Iki Kėdainių centro 17 km. Netoliese vaikų darželis, mokykla. Artimiausia parduotuvė kitoje kelio pusėje. Sklypui atlikti geologiniai grunto tyrimai, geodeziniai matavimai, namo projektas su leidimu statyboms. Vandentiekis ir kanalizacija miesto, trifazė elektra. Išmūrytas pirmas namo aukštas iki perdangos. Dalis medžiagų likę tolimesnėm statybom. Galinės sklypo dalies gruntas išlygintas, užsėta gazoninė veja, sukurtas gerbuvis. Pastatytas pirties pastatas ( be vidinės ir lauko apdailos, bet apšiltintas). Veikiantis naujas pečius kūrenamas iš priešpirčio. Šalia iškastas prūdas, kuris sujungtas su baseinėliu (vanduo cirkuliuoja). Yra didelė medinė terasa. Yra metalinis garažas, malkinė, įėjimas išklotas trinkelėmis. Poilsio, supynių, vaikų aikštelės zonos užpiltos smulkiu žvyriuku. Sklypas aptvertas, dalis užsodinta tujų gyvatvore. Daug dekoratyvinių augalų
Paskutinis pasiūlymas: 44000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-13 09:03


text
Namas Ireniškėse

Tik 8 km. nuo miesto centro parduodamas jaukus, šiuolaikiškai įrengtas, prižiūrėtas 2010 m. statybos, dviejų aukštų namas Kauno raj. su 10 a. sklypu. Bendras namo plotas 206 m2. Sutvarkytas kiemas, sklypas lygus, apsodintas vaismedžiais, grįstas trinkelėmis. Yra terasa. Namas įrengtas itin kokybiškomis medžiagomis, labai gerai apšiltintas. Išorės apdaila - klinkerio plytos. Labai maži šildymo kaštai. Šildymas - geoterminis ( grindinis šildymas ), taip pat įrengta itin kokybiška ir ekonomiška skandinaviška malkinė krosnelė. Yra galibybė pasijungti dujas. Signalizacija, vandens valymo filtrai. Name, atskirai nuo gyvenamųjų patalpų, įrengta poilsio zona su sauna. parduodamas su baldais ir buitine technika.
Paskutinis pasiūlymas: 202000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-07 10:37


text
Unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį

Parduodamas unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį. Sklypą sudaro trys namų valdos sklypai ir vienas želdynių sklypas. Sklype yra gyvenamas namas, kurį galima rekonstruoti.
Paskutinis pasiūlymas: 665000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-26 09:46


text
Rąstinis namas Vandžiogaloje

Parduodamas rąstinis namas su ūkiniu pastatu. Šildymas krosnimi.
Paskutinis pasiūlymas: 22000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-23 13:48


text
Sodyba Kėdainių raj.

Parduodama ūkininko sodyba, kuri ribojasi su Nevėžio upe (400 m. pakrantės). 2010 metais pastatytas naujas 72 m2 medinis pastatas su terasa, tinkamas gyventi ištisus metus. Senasis 1939 m. gyvenamas namas remontuotinas. Namų valdos sklype taip pat yra ūkinis pastatas, šulinys ir metalinis garažas. Sodyboje auga subrendę topoliai, liepos, obelys. Aplink namų valdos sklypą ribojasi nuosava dirbama žemės ūkio paskirties žemė. Privažiavimas asfaltuotu keliu iki Vainikų gyvenvietės, iki sodybos apie 0,5 km žvyrkeliu. Įsigyjant sodybą galima papildomai įsigyti 11,9 ha ir 5,72 ha dirbamos žemės ūkio paskirties žemės (našumo balas 55,8), esančios aplink sodybą (6900 eur/ha).
Paskutinis pasiūlymas: 59000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-23 13:48


text
Sodyba Urbelių k.

Parduodamas namas su mansarda Urbelių k. Pirmame namo aukšte yra virtuvė su holu, miegamasis, svetainė, WC su vonia. Mansardoje yra holas ir kambarys. Po namu yra 18kv/m rūsys kartu su katiline. Vietinė kanalizacija. Prie namo yra du garažai. Prie pat Kruosto upelis. Iki Nevėžio upės apie 400 m.
Paskutinis pasiūlymas: 129000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-23 13:48


text
Išskirtinis namas Aukštuosiuose Šančiuose

Parduodamas išskirtinis namas, išskirtinėje vietoje. Vizito mokestis 100 eurų.
Paskutinis pasiūlymas: 665000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-23 13:48


text
Namas Telšiuose

Parduodamas renovuotas namas Telšiuose. Pakeistas namo stogas. Sudėti plastikiniai langai, grindys laminatas. Pakeista elektros instaliacija. Naujas kieto kuro katilas. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 89000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-23 13:48


text
Namas Žaliakalnyje

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Namą galima rekonstruoti į du butus, vietoj ūkinio įrengti gyvanamąjį namą. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 199000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-12-13 09:03


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas naujos statybos kokybiškas namas ramioje ir patogioje Kėdainių miesto vietoje. Namas apšiltintas, apmūrytas vokiškų plytų klinkeriu, kokybiški langai su trijų stiklu paketu, vidaus sienos suskaidytos į patogias erdves. Pirmame namo aukšte yra erdvi 45 kv/m svetainė sujungta su virtuve, 36 kv/m garažas. Antrame namo aukšte yra trys kambariai. Miegamajame atskira erdvi drabužinė, atskiras vonios kambarys. Visos miesto komunikacijos, patogus susisiekimas, taip pat ir miesto transportu.
Paskutinis pasiūlymas: 121000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-11-23 13:48


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7