Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Sodyba Kėdainių raj.

Parduodama ūkininko sodyba, kuri ribojasi su Nevėžio upe (400 m. pakrantės). 2010 metais pastatytas naujas 72 m2 medinis pastatas su terasa, tinkamas gyventi ištisus metus. Senasis 1939 m. gyvenamas namas remontuotinas. Namų valdos sklype taip pat yra ūkinis pastatas, šulinys ir metalinis garažas. Sodyboje auga subrendę topoliai, liepos, obelys. Aplink namų valdos sklypą ribojasi nuosava dirbama žemės ūkio paskirties žemė. Privažiavimas asfaltuotu keliu iki Vainikų gyvenvietės, iki sodybos apie 0,5 km žvyrkeliu. Įsigyjant sodybą galima papildomai įsigyti 11,9 ha ir 5,72 ha dirbamos žemės ūkio paskirties žemės (našumo balas 55,8), esančios aplink sodybą (6900 eur/ha).
Paskutinis pasiūlymas: 59000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-18 22:46


text
Sodyba Urbelių k.

Parduodamas namas su mansarda Urbelių k. Pirmame namo aukšte yra virtuvė su holu, miegamasis, svetainė, WC su vonia. Mansardoje yra holas ir kambarys. Po namu yra 18kv/m rūsys kartu su katiline. Vietinė kanalizacija. Prie namo yra du garažai. Prie pat Kruosto upelis. Iki Nevėžio upės apie 400 m.
Paskutinis pasiūlymas: 129000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-18 21:54


text
Palanga

Palangoje ramioje,gerai sutvarkytoje Smilčių gt. (antroje nuo jūros) parduodama nuosavybė: mūrinis dviejų aukš.166 kv,m (penki atskiri butai su visais patogumais),dalis (84 kv.m) 1955m. statybos namo (du atskiri butai) ir ūkinis 55 kv.m pastatas. Nuosavybė tinkama gyventi kelioms šeimoms,taip pat trumpalaikiui ir ilgalaikiui nuomos verslui vykdyti (nuolatinis nuomininkų ratas). Parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Parkavimas 8 automobiliams. Atstumas iki jūros 400m. iki centro 1,5km.
Paskutinis pasiūlymas: 387000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-15 22:08


text
Išskirtinis namas Aukštuosiuose Šančiuose

Parduodamas išskirtinis namas, išskirtinėje vietoje. Vizito mokestis 100 eurų.
Paskutinis pasiūlymas: 665000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-12 17:14


text
Namas Telšiuose

Parduodamas renovuotas namas Telšiuose. Pakeistas namo stogas. Sudėti plastikiniai langai, grindys laminatas. Pakeista elektros instaliacija. Naujas kieto kuro katilas. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 89000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-08 23:25


text
Namas Žaliakalnyje

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Namą galima rekonstruoti į du butus, vietoj ūkinio įrengti gyvanamąjį namą. Visos miesto komunikacijos.
Paskutinis pasiūlymas: 199000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-03 16:48


text
Unikali sodyba Grinių k.

Parduodama unikali sodyba kuri ribojasi su Angirių tvenkiniu. Pakrantės ilgis apie 50 metrų. Sklype yra įteisintas pastatas, kuris nutolęs nuo pakrantės apie 11 metrų. Todėl šį pastatą galima rekonstruoti į gyvenamąjį.
Paskutinis pasiūlymas: 133000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-01 00:13


text
Namas Kėdainiuose

Parduodamas naujos statybos kokybiškas namas ramioje ir patogioje Kėdainių miesto vietoje. Namas apšiltintas, apmūrytas vokiškų plytų klinkeriu, kokybiški langai su trijų stiklu paketu, vidaus sienos suskaidytos į patogias erdves. Pirmame namo aukšte yra erdvi 45 kv/m svetainė sujungta su virtuve, 36 kv/m garažas. Antrame namo aukšte yra trys kambariai. Miegamajame atskira erdvi drabužinė, atskiras vonios kambarys. Visos miesto komunikacijos, patogus susisiekimas, taip pat ir miesto transportu.
Paskutinis pasiūlymas: 121000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-08 15:35


text
Namas Jaučakiai

Parduodamas pilnai įrengtas namas Jaučakiuose. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika. Namo aplinka sutvarkyta. Kieme stovi rąstinė pirtis. Pirmame namo aukšte svetainė su virtuve, WC, katilinė. Antrame namo aukšte trys miegamieji, vonios kambarys. Komunikacijos: Vanduo - šulinys. Kanalizacija - valymo įrenginiai. Elektra - trifazis.
Paskutinis pasiūlymas: 99000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Gyvenamas pastatas Raudondvaryje

Parduodmas pastatas, kuris susideda iš keturių erdvių: gyvenamas namas, butukas, garažas ir ūkinis pastatas. Gyvenamasis namas yra apie 160kv.m. Langai mediniai. Šildymas - kietu kuru. Po virtuvėle yra rūsys. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, vietuvė, WC su vonia ir maža katilinė. Antrame namo aukšte yra 5 kambariai, WC su dušu. Butas yra su atskitu įėjimu antrame pastatp aukšte. Plotas apie 40 kv.m. Yra virtuvėlė ir kambarys. Garažas erdvus - 40kv.m. Ūkinis pastas - 40kv.m. galima naudoti kaip sandėliuką arba auginti paukščius ar nedidelius gyvuliukus. Komunikacijos. Vanduo - miesto (yra papildomai šulinys) Kanalizacija - vietinė Dujos - gatvėje Elektra - trifazis Telekomunikacijos - televizija, internetas. Namas šiuo metu yra įregistruotas kaip ūkinis pastatas. Žemės sklypas - namų valda, todėl galima pastato paskirtį keisti į gyvenamojo namo. Kaina derybų objektas! Laukiame Jūsų kainos pasiūlymų!
Paskutinis pasiūlymas: 55000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Namas Giraitėje

Parduodmas erdvus - tvarkingas namas ramioje vietoje. Namas yra akligatvyje, kas lemia ramumą. Namas mūrinis, šildomas kietu kuru (žvakė), yra kombinuotas 200 litrų boileris. Pirmame namo aukše yra ervi svetainė su su virtuve, darbo kambarys, WC, garažas dviems automobiliams ir sandėliukai. Antrame namo aukte dvi vonios kambariai su WC (tėvų ir vaikų), trys miegamieji su erdviu vientisu balkonu. Namas parduodamas su daliniais baldais. Kiemas sutvarkytas. Įrengta terasa, gražus žolynas, auga dekoratyvus madžiai bei vaiskūmiai ir vaismedžiai. Visa teritorija aptverta. Automatiniai įvažiavimo vartai į kiemą.
Paskutinis pasiūlymas: 252000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Namas Radikiuose

Radikiuose vos 15 minučių automobiliu nuo Kauno centro pasiekiamoje gyvenvietėje, naujame besikuriančiame kvartale parduodami vieno aukšto 90 kv. m. statomi namai. NAMAS - 2017 m. statybos; - 90 kv.m., 4 kambarių; - Mūrinis SIMPRAS duju - silikatiniai blokeliai - Sienos šiltintos 25 cm. putų polistirolu; - Fasado apdaila: struktūrinis dažomas, plaunamas tinkas; - Pamatai šiltinti iš vidaus (10 cm), iš išorės (10 cm) ir apačios (10 cm); - Skardinė stogo danga;vokiska. - Stogas šiltintas 25 cm akmens vata. ĮRENGIMAS - Išvedžiota el. instaliacija, signalizacija, priešgaisrinė; - Išbetonuotos juodgrindės; - Tinkuotos sienos;gipsiniu silikoniniu tinku - 3 stiklų 6 kamerų Vekka 82 profilis selektyviniai langai; - Šildymas numatytas oras-vanduo arba dujos ir kiti variantai. - Galimybė koreguoti kambarių išplanavimus; KOMUNIKACIJOS - Elektra; - Miesto vandentiekis; - Miesto kanalizacija; - Miesto drenazas SKLYPAS - 4-25 - 4,5 arų taisyklingos formos sklypai - Geras privažiavimas; - Išlygintas sklypas; Puikus privažiavimas, kursuoja miesto autobusas, maršrutinis mikro autobusas, galimi keli privažiavimai, tiek atvykstantiems nuo prekybos ir pramogų centro „Mega“, tiek Panerių gatve, link Lapių. Perkant šį būstą puiki galimybė stebėti, bei domėtis statybomis, įmanoma patiems pasirinkti lauko apdailos spalvas
Paskutinis pasiūlymas: 76000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Namas Panemunėje

Parduodamas erdvus namas Panemunėje. Patogus namo išplanavimas, didžiulis privatus kiemas – puiki galimybė susikurti jaukią ir išskirtinę gyvenamąją erdvę. Gyvenamas namo plotas 145 kv/m. Bendras plotas 268 kv/m. Pirmame namo aukšte įrengta virtuvė, svetainė, svečių kambarys, WC, vonios kambarys. Antrajame bei trečiajam aukšte - miegamieji, dušas ir WC patalpa. Visos miesto komunikacijos. 2010 namas buvo renovuotas, atliktas vidaus remontas. Namo teritorijoje yra namelis, kurį galima įsigyti už papildomas lėšas. Namelis puikiai tinkantis gyventi, svečiams ar nuomai. Jame įrengti kambariai, virtuvė, WC, dušas, atskiras dujinis šildymas.
Paskutinis pasiūlymas: 194000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Namo projektas Mastaičiuose

Parduodamas sklypas, kuriame yra sumontuoti namo pamatai Kauno rajone, Mastaičiuose, Mokslo g. 77. Naujai pastatytų ir statomų individualių gyvenamųjų namų kvartale, sklypas kraštinis. Prie sklypo atvesta elektra. Yra namo projektas, yra namo pamatai (betoniniai blokai). Gatvė akligatvis.
Paskutinis pasiūlymas: 49000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Sodyba Barborlaukio k.

Parduodama išskirtinė sodyba prie Šveicarijos tvenkinio su 40 m pakrantės. Įrengti biologiniai valymo įrengimai, gręžinys, apsaugos sistema (ignalizacija, video kameros). Pilnai irengtas vidus, sutvarkytas gerbuvis. Teritorija aptverta.
Paskutinis pasiūlymas: 96000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-08-30 15:29


text
Namas Jonavoje su autoservisu

Parduodamas trijų aukštų namas, puikiai tinkamas gyvenimui. Pirmame aukšte darbo kambarys, ir tamsusis kambariukas. Antrame aukšte virtuvė, miegamasis ir itin erdvi svetainė su dideliu balkonu ir atsiveriančiu vaizdu į kiemą. Trečiame aukšte prieškambaris ir miegamasis kambarys. Name yra garažas su pakeliamais vartais. Namo teritorija aptverta tvora. Vidinis kiemas grįstas trinkelėmis ir asfaltuotas bei apsodintas žolė, baseinas, erdvi pavesine iš kurios atsiveria vaizdas į miškelį su alpinariumu ir dekoratyviniu baseiniuku, skirtu grožėtis aplinka. Sklype yra dar vienas dvieju aukštų pastatas su pirtimi, poilsio kambariais (kuriuos galima pritaikyti pagal savo poreikius) ir garažu. Kieme taip pat yra įrengta malkinė ir papildomai įrengta pavėsinė. Teritorija padalinta į du atskirus namų valdos sklypus, esant poreikiui antra sklypa galima parduoti individulalaus namo statybai. Du žemes sklypai: 9a ir 8,3a. Su gyvenamuoju namu parduodamos gamybinės patalpos (buvęs autoservisas, su visa įranga. Patalpu plotas 90kv/m, aukštis 4,50m) Yra du keltuvai, vienas iš jų mikroautobusam, kitas lengviesiems automobiliams. Autoservisas pilnai pajėgus priimti ir tvarkyti paaukštintus mikroautobusus. Visi reikalingi darbo įrankiai, ratų montavimo ir balansavimo staklės ir t.t Kitos patalpos plotas 50kv.m, aukštis 3,65m.
Paskutinis pasiūlymas: 158000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-13 20:42


text
Naujos statybus namas Smiltynų I k.

Parduodamas naujos statybos namas. Bus padarytas pilnas namo fasadas, išklotos trinkelės, sklypas bus aptvertas tvora. Kvartalas yra dešimties sklypų, iš kurių septyniuose jau gyvena kaimynai. Namas pastatytas iš kokybiškų medžiagų. Namo terasa orientuota į pietų pusę.
Paskutinis pasiūlymas: 75000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-13 20:42


text
Namas Rokuose

Parduodamas nuosavas namas Kauno mieste, Rokų mikrorajone. Tai ypač rami vieta, nesigirdi jokio automobilių gaudesio ar kaimynų triukšmo. Šis namas yra vieno aukšto, su erdviu pusrūsiu ir neįrengta mansarda (apie 60 kv/m), taip pat yra apie 70 kv/m ūkinės paskirties priestatas. Namo aukštus skiria betoniniai, monolitiniai perdengimai. Šio namo pusrūsyje jau įrengtas atskiras butas, kuriame yra virtuvė su vienu langu (į rytus), miegamuoju su dviem langais (į rytus ir į pietus), taip pat svetainė, dušo kabina, tualetas. Yra sudėtas parketas, laminatas arba plytelės. Sutvarkyta ventiliacija. Pusrūsio patalpos yra apie 100 kv/m, tad kitose patalpose yra galimybė įsirengti sauną, o viena patalpa su vitrininiu langu ir durimis gali būti įrengta kaip terasa ar laisvalaikio zona. Yra parengtas namo rekonstrukcijos projektas, pagal kurį pastatas būtų dalinamas į du erdvius butus. Vienas jų būtų per du aukštus. Jau yra sumūryta viena pertvara, ir kito, mažesnio, buto, kuris yra pirmajame namo aukšte, beveik baigta rekonstrukcija: nauja elektros instaliacija, išvedžioti nauji vamzdžiai, pakabinti šiuolaikiški radiatoriai, naujai suremontuotas miegamasis kambarys, virtuvė, svetainė, balkonas, vonia ir tualetas. Liko įsirengti dar vieną miegamąjį kambarį. Viso namo langai – plastikiniai. Namas šildomas kietu kuru. Katilas – „ATMOS“, kuris yra namo pusrūsyje, tad šildomas pats pusrūsis ir pirmas namo aukštas. Namo stogo rekonstrukcija atlikta prieš 3 metus, sutvirtina stogo konstrukcija, sumontuota nauja stogo danga, latakai bei lietvamzdžiai („RUUKKI“). Taip pat naujai sutvarkyta lietaus kanalizacija. Namo sklype yra įrengtas artezinis gręžinys, pernai pakeistas naujas giluminis siurblys. Vanduo yra vietinis (pastatytas naujas siurblys), jis šildomas elektriniu boileriu, tačiau šildymo sezonu vandenį pašildo pats katilas. Šiais metais bus atvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija. Kanalizacija – vietinė, tačiau prijungta prie didesnio rezervuaro, kuris yra tolėliau. Namas stovi erdviame 21 aro sklype. Priekinėje namo dalyje užželdinta veja ir auga keletas dekoratyvinių medelių, o už namo – prižiūrėtas vaismedžių sodas. Sklype nėra senų medžių, todėl kiemas erdvus, saulėtas, neužstoja šviesos, sklindančios į patį namą. Yra galimybė sklypą dalyti, ir dalį valdos parduoti arba komerciniais tikslais statyti kotedžus ar individualius namus pardavimui. Visai netoli namo, kuris parduodamas Rokų mikrorajone, yra Jiesios kraštovaizdžio draustinis, Jiesios pažintinis takas, kur atsiveria Jiesios atodanga.
Paskutinis pasiūlymas: 122000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-13 20:42


text
Sodo namas Šatijų k.

Parduodamas 10,5 sodo sklypas su pirtimi šalia miško Kauno r., Lapių sen., Šatijų sodų bendrijoje. Iki namelio atvesta elektra. Asfaltuotas kelias, atstumas iki Kauno - 13 km.
Paskutinis pasiūlymas: 9500 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-08 15:36


text
Sodyba Ruklos k.

Parduodama sodyba netoli Ruklos miestelio. Sodybos sklypas ribojasi su Nerimi. Vanduo šulinio, nuotekos vietinės. Praktiškai asfaltuotas privažiavimas. Už kelių šimtų metrų autobuso sustojimo stotelė.
Paskutinis pasiūlymas: 298000 Eur        Aukciono pabaiga: 2018-09-08 15:36


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8