Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namas Kėdainių rajone

Parduodamas namas Tubių k. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, trys kambariai, WC, vonios kambarys. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra katilinė, garažas, pagalbinės patalpos. Sklypo plotas 65arai, yra mažas tvenkinys. Yra keletas ūkiniu pastatų. Asfaltuotas privažiavimas, yra pėsčiųjų takas vedantis iki pat miesto. Kėdainių miesto 1,5km, iki centro 3,5km.
Paskutinis pasiūlymas: 67000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-16 15:39


text
Dviejų aukštų namas Dainavoje

Parduodamas dviejų aukštų namas su mansarda. Mansarda pilnai įrengta (70kv/m), kuri šiuo metu nėra inventorizuota. Pirmame namo aukšte yra unikalaus dizaino svetainė su židiniu, virtuvė, darbo kambarys, san. mazgai. Antrame namo aukšte yra keturi miegamieji kambariai, WC, vonios kambarys. Iš dviejų miegamujų yra išėjimas į balkona - terasą. Po visu namu yra rūsys, kuriame yra katilinė, garažas, kambarys, keletas papildomų patalpų. Namas parduodamas su papildomu garažu 32kv/m ir patalpa 144kv/m, turinti du įvažiavimus. Jinai gali būti panaudota kaip garažas arba pritaikyta gamybinei veikali. Pirmame namo aukšte grindys parketas, langai mediniai, klijuoto tašo. Antrame namo aukšte grindys laminatas, langai plastikiniai. Rekonstravus namą galima įrengti tris atskirus butus.
Paskutinis pasiūlymas: 265000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-16 14:56


text
Sodyba Nociūnų k.

Parduodama sodyba, kurią sudaro apmūrytas rąstinis namas, tvartas, lauko virtuvėlė ir keletas ūkinių pastatų. Žemės sklypas: 16a namų valdos, 54 žemės ūkio. Šalia sklypo yra gyvenvietės vanduo, nuotekos. Šiuo metu į namą yra įvesta elektra, vanduo šulinys, lauko WC. Name sudėti plastikiniai langai. Vietoj vieno kambario galima įrengti didelį san. mazgą. Sodybos lokacinė vieta: arti Kėdainiai, Jonava, šiek tiek toliau Kaunas. Asfaltuotas privažiavimas.
Paskutinis pasiūlymas: 13000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-14 12:55


text
Namo dalis Romainiuose

Parduodamas ekonomiškas, jaukus, šiltas 3 kambarių kotedžas su uždaru vidiniu kiemeliu ir terasa, idealus jaunai šeimai, Vijūkuose, Kauno rajone. Būstas įrengtas pagal dizainerės D. Jurgelėnaitės projektą provanso ir klasikos elementais. Virtuvė: natūralus ažuolas, sendintas stilius. Būstas parduodamas su virtuvės komplektu: indaplovė, indukcinė viryklė, buitine technika; wc baldais: dušo kabina, skalbimo mašina. Sandėliukas, kurį galima naudoti kaip įeinamą drabužinę arba kitų daiktų saugyklą. Atvestas "Telia" internetas, visuose kambariuose yra įvesta televizija, yra signalizacija, terasa ir 0,1025ha žemės sklypas. Terasoje ryte galima išeiti atsigerti arbatos ar kavos mėgaujantis tyru oru, kadangi aplinkoje nėra judrių gatvių. Sklypas aptvertas tvora, drenažas, vaiskrūmiai, gėlynas, akmenukai. Taip pat priklauso 0,3ha bendro kiemo ploto, kuriame yra sūpynės vaikams, batutas, pavėsinė. Priklauso dvi vietos automobiliui. Ideali vieta vaikams, nes uždaras kiemas, kalvio vartai valdomi mobiliuoju telefonu, trinkelės, o gretimuose butuose taip pat gyvena jaunos šeimos. Namas pastatytas akligatvyje, už 350m yra parduotuvė "Šilas" ir "PizzaExpress" picerija. Geras susisiekimas - stotelė už 450m.
Paskutinis pasiūlymas: 101000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-14 12:49


text
Sodo namas Bartonių k.

Parduodamas sodo namas Bartonių k. tarp keletos tvenkinių, Giraitės sodų Bendrijoje. Sklypas kraštinis, namas plytinis su mediniais dvigubais langais. Mansardiniame aukšte galima įrengti kelis miegamuosius. Yra rūsys, kuriame yra keletas patalpų. Patalpose galima įrengti san. mazgus, pirtį. Namas šildomas kokliniu pečiumi, yra šulinys, lauko WC. Aplinkui graži aplinka, netoli vandens telkinys, Neris, miškas. Rami vieta,draugiški bendrijos nariai. Yra gyvenančių žmonių. Įvažiavimas į sodą pro automatinius vartus. Namas priduotas ,dokumentai tvarkingi.
Paskutinis pasiūlymas: 26000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-12 13:06


text
Namas Žalikalnyje

Parduodamas gyvenamasis namas Žaliakalnyje. Pirmame namo aukšte yra trys kambariai 9kv/m, 21kv/m, 18kv/m, virtuvė 9,5kv/m, san. mazgas. Antrame namo aukšte yra du kambariai po 19kv/m, kambarys 14kv/m,WC. Mansarda 24.72kv/m. Pirmam namo aukštui reikalingas remontas, antras aukštas įrengtas (sudėtas parketas, pakeisti langai, elektros instaliacija, radiatoriai). Yra židinys, balkonas. Pakeistas ir apšiltintas namo stogas "Ranila"
Paskutinis pasiūlymas: 309000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Sublokuotas namas Domeikavoje

Parduodamas sublokuotas namas ,,Įgulos namai'' kvartale. Šildomos grindys, maži mokesčiai, yra termoreguliatorius, didelė masažinė vonia. Uždaras kvartalas su šlagbaumu, asfaltuotas privažiavimas, gatvelės apšvietimas, dvi parkavimo vietos. Yra terasa bei lauko sandėliukas. Namo baigtumas yra 100%. Pamatai – iš lauko apšiltinti putų polistirolu. Sienos – keramikiniai blokeliai, apšiltinti putų polistirolu. Struktūrinis tinkas. Vidinės sienos – mūro sienos tinkuotos. Pertvaros iš dvigubo gipskartonio. Stogas – gelžbetoninė konstrukcija, apšiltinta akmens vata, stogo danga PVC, lietvamzdžiai. Langai - plastikiniai, trijų stiklų. Kondensacinis dujų katilas. Grindys – šlifuotas betonas. Apšiltintos putplasčiu (iš apačios). Grindinis šildymas. Gerbūvis: parkavimo vietose trinkelės, išlygintas, užsėtas sklypas. Gatvė išklota trinkelėmis.
Paskutinis pasiūlymas: 78000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Namo dalis Biruliškių k.

Parduodama namo dalis su dviem garažais, rūsiu, sandėliuku ir malkine. Name yra aštuoni butai. Kambariai labai šviesus, saulėti, visi langai į pietų pusę. Šalia namo yra apželdintas, sutvarkytas slypas su sodu, poilsio zona, erdvia pavėsine. Gražiai sutvarkytas, apšiltintas balkonas. Pusei buto pakeistas stogas. Galima įsirengti pastogėje panašaus dydžio butą.
Paskutinis pasiūlymas: 74000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Namas Raudondvaryje

Parduodamas gyvenamas namas su neįrengtu ūkiniu pastatu, kurį galima įrengti kaip gyvenamąjį bustą arba komercines patalpas. Sklypas ribojasi su mišku. Gatvė - akligatvis. Name sudėti plastikiniai langai, pakeistas stogas, sienų tarpas užpildytas puta. Po visu namu yra pusrūsys, kuriame yra įrengta virtuvė, keletas kambarių, garažas, katilinė ir vonios kambarys. Pirmame namo aukšte yra du miegamieji, svetainė, virtuvė, san. mazgai. Antrame namo aukšte yra kambarys. Namo mansardiniame aukšte kambarį galima įrengti pagal poreikiį, nes yra vandens nuotekų įvadas. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Yra signalizacija.
Paskutinis pasiūlymas: 154000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-01 13:25


text
Kotedžas Domeikavoje

Parduodu naujos statybos kotedžas per du aukštus. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, WC. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Namo baigtumas 100%.
Paskutinis pasiūlymas: 77000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Namas Šilainiuose

Parduodamas renovuotas namas Šilainiuose. Gatvė akligatvis. Namas šildomas kietu kuru arba geoterminiu (oras-vanduo). Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, virtuvė, WC, garažas, sandėliukas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, kambarys, vonios kambarys su WC.
Paskutinis pasiūlymas: 310000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Naujos statybos namas Ireniškių k.

Parduodamas naujos statybos namas Ireniškėse. Name įvesta elektra, signalizacija. Vanduo iš nuosavo artezinio gręžinio. Pastatytas nuotekų valymo įrenginys. Yra paruoštos uosio laiptų pakopos. Numatyta patalpa saulės kolektorių akumuliacinėms talpoms bei baterijoms.
Paskutinis pasiūlymas: 117000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Sodo namas Bartoniuose

Parduodamas sodas su namu Kauno apskrityje, Bartoniuose. Po visu namu yra rūsys, sienos šiltintos, išvedžiotas šildymas. Kieme šulinys, auga vaismedžiai, šalia Zatyšių karjeras, teka Neris. Sodų bendrija su automatiniais vartais, sklypas paskutinėje eilėje priešais mišką, greta nuolat gyvena kaimyna
Paskutinis pasiūlymas: 24000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-01 13:25


text
Naujai pastatytas kotedžas Giraitėje

Parduodamas pilnai įrentas kotedžas Giraitėje. Pirmame namo aukšte yra svetainė su virtuve, garažas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji, vienas pereinamas darbo kambarys ir vonios kambarys. Yra balkonas, uždaras kiemelis.
Paskutinis pasiūlymas: 82000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-24 11:51


text
Namo dalis Kėdainiuose

Parduodama namo dalis Kėdainiuose. Namas šildomas krosnimi. Šiuo metu vanduo yra šildomas iš šulinio, WC - lauko. Gedimino gatvėje yra visos miesto komunikacijos, kurias galima įsivesti į namą. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, du kambariai, veranda. Antrame namo aukšte yra kambarys.
Paskutinis pasiūlymas: 15500 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-24 11:51


text
Unikalus sklypas su namo pamatais Kėdainiuose

Parduodamas unikalus sklypas Dotnuvos gatvėje ant šlaito. Sklypas kraštinis. Į sklypą įvesta elektra, atvestas vandentiekis, kanalizacija. Yra dviejų aukštų namo projektas. Šiuo metu yra išlieti pamatai. Pirmame namo aukšte suprojektuota yra svetainė su valgomuoju, darbo kambarys, WC su dušu, garažas, katilinė. Antrame namo aukšte yra suprojektuoti trys miegamieji, vonios kambarys.
Paskutinis pasiūlymas: 39000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-01-24 11:51


text
Namas Ireniškėse

Tik 8 km. nuo miesto centro parduodamas jaukus, šiuolaikiškai įrengtas, prižiūrėtas 2010 m. statybos, dviejų aukštų namas Kauno raj. su 10 a. sklypu. Bendras namo plotas 206 m2. Sutvarkytas kiemas, sklypas lygus, apsodintas vaismedžiais, grįstas trinkelėmis. Yra terasa. Namas įrengtas itin kokybiškomis medžiagomis, labai gerai apšiltintas. Išorės apdaila - klinkerio plytos. Labai maži šildymo kaštai. Šildymas - geoterminis ( grindinis šildymas ), taip pat įrengta itin kokybiška ir ekonomiška skandinaviška malkinė krosnelė. Yra galibybė pasijungti dujas. Signalizacija, vandens valymo filtrai. Name, atskirai nuo gyvenamųjų patalpų, įrengta poilsio zona su sauna. parduodamas su baldais ir buitine technika.
Paskutinis pasiūlymas: 202000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-13 15:06


text
Unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį

Parduodamas unikalus sklypas ant šlaito su vaizdu į Nerį. Sklypą sudaro trys namų valdos sklypai ir vienas želdynių sklypas. Sklype yra gyvenamas namas, kurį galima rekonstruoti.
Paskutinis pasiūlymas: 665000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-01 13:25


text
Rąstinis namas Vandžiogaloje

Parduodamas rąstinis namas su ūkiniu pastatu. Šildymas krosnimi.
Paskutinis pasiūlymas: 22000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-01 13:25


text
Sodyba Urbelių k.

Parduodamas namas su mansarda Urbelių k. Pirmame namo aukšte yra virtuvė su holu, miegamasis, svetainė, WC su vonia. Mansardoje yra holas ir kambarys. Po namu yra 18kv/m rūsys kartu su katiline. Vietinė kanalizacija. Prie namo yra du garažai. Prie pat Kruosto upelis. Iki Nevėžio upės apie 400 m.
Paskutinis pasiūlymas: 129000 Eur        Aukciono pabaiga: 2019-02-01 13:25


Puslapiai: 1 2 3 4