Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


DUK

   
Kokia mums nauda, jei dalyvausime nekilnojamo turto aukcionuose?
 
Nekilnojamo turto aukcionuose naudinga dalyvauti nes:
  • Pirkėjai su pardavejais bendrauja betarpiškai;
  • 30 dienų, kad nusprestumėte ar tai jums tinka;
  • Čia vyksta tikros derybos, kiekvienas siūlo savo kainą;
  • Sondoriai įvyksta tikromis rinkos kainomis.

 

Ko reikia, kad galėčiau dalyvauti aukcione kaip pirkėjas?

Jei norite dalyvauti aukcione, jums reikia užsiregistruoti svetainėje, pasirinkti norimą aukcioną, spausti nuorodą esančią žemiau „kontaktinė informacija“,  sumokėti 1,00€ dalyvio mokestį. Tada  jūs gaunate pardavėjo kontaktinį telefono numerį, parduodamo objekto adresą ir teisę siūlyti savo kainas. Galite tartis su pardavėju dėl turto apžiūros ir siūlyti savo kainas svetainėje  iki aukciono pabaigos.

 

 

 

Ar nereikės man parduoti savo turtą pusvelčiui?

 
Daugelis žmonių aukcionus sutapatina su varžytinėmis, kurias rengia antstoliai. Aukcionuose ir varžytinėse iš esmės vyksta tokia pati procedūra- parduodamas turtas, laimi tas pirkėjas, kuris pasiūlė didžiausią kainą. Skirtumas tame, kad antstolių organizuojamose varžytinėse turtas parduodamas priverstinai (ne turto savininko noru), o aukcione turto savininkai savo noru parduoda turtą už didžiausią tuo metu jiems pasiūlytą kainą rinkoje. Antstoliams organizuojant varžytines ir joms neįvykus, mažinama pradinė parduodamo turto vertė ir dažniausiai parduodamas turtas pigiau. Mūsų organizuojamuose aukcionuose turto savininkui nereikia bijoti, kad pusvelčiui parduos savo turtą. Prieš skelbiant aukcioną savininkas nustato minimalią aukciono kainą (mažiausią kainą už kurią parduos). Jei aukciono metu potencialūs pirkėjai siūlydami savo siūlymus nepasiekia nurodytos minimalios aukciono kainos, skelbiama, kad aukcionas neįvyko ir turtas neparduodamas. Po tokio neįvykusio aukciono savininkas gauna atsakymą, kiek rinka įvertina jo turtą ir ar yra paklausa tokiam turtui. Turint tokį atsakymą, savininkas gali priimti sprendimus ar toliau pardavinėti turtą, laukti kol kada nors pasiūlys norimą kainą ar mažinti kainą, ar didinti turto vertę atliekant įvairius turto patobulinimus ir t.t.
 
 
 
 
Kiek kartų galiu siūlyti savo kainą?
 
Savo kainos siūlymus už parduodamą ar išnuomojamą turtą, sumokėjus dalyvio mokestį, galite teikti tiek kiek norite iki aukciono pabaigos.

 

 

Laimėjus aukcioną, ar man reikės sumokėti visą sumą iškarto? Ar galima dalyvauti aukcione perkant su banko paskola?

 
Apmokėjimo sąlygas kiekvienu atveju pirkėjai su pardavėju aptaria individualiai, todėl jei nėra nurodyta aprašyme, turto apžiūros metu prašome tiksliai išsiaiškinti mokėjimo sąlygas.  

 

 
Kodėl reikalinga pasirašyti sutartį norint įdėti skelbimą?

 Sutartis reikalinga tam, kad norint sumažinti mokėtinus mokesčius Valstybinei mokesčių inspekcijai, kai žmonės ar įmonės parduodami ar išnuomodami turtą turi pajamas, vėliau jas deklaruoja ar užpajamuoja. Tam kad įrodyti jog tikrai klientai turėjo išlaidas VMI paprašys dokumentų t.y. sutarties. Viskas padaryta pačių vartotojų labui.

 

 

 
Ar reikalingas pradinis aukciono įnašas norint dalyvauti aukcione?
 
Norint dalyvauti aukcione, pradinio įnašo nereikia. Mokamas tik 1,00€ aukciono dalyvio mokestis.
 
 
 
 
Sumokėjau už dalyvavimą aukcione, tačiau neleidžia siūlyti kainos?
 
Tokiu atveju dažniausiai būna padaryta klaida. Apmokėjimą reikia vykdyti pasirinkus aukcioną, kuriame norite dalyvauti (atsidaryti norimo objekto aukcioną). Sistema leidžia dalyvauti tuose aukcionuose, kuriuose įvykdėte apmokėjimą.
Jei apmokėjimą vykdėte spaudos kioskuose, Maxima portaluose, tokiu atveju reikia el. paštu (info@ntaukcionai.lt) atsiūsti apmokėjimo kvito Nr., kokiame aukcione norite dalyvauti (ID) ir kas mokėtojas. Gavus pranešimą jums bus suteiktas dalyvio statusas.