Prisijungti
Slapyvardis:

Slaptažodis:


   Pamiršai slaptažodį?
   Registruokis čia!


Namai

text
Namas Kretingos r. Žutautų k. Pamiškės g.

Parduodama 1,77 hektaro sodyba ramioje, gražioje vietoje prie miško ir upelio, su kalvotu reljefu. Yra iškasti du prūdai (tvenkiniai): vienas – nedidelis kieme, prie namo (skirtas laistymui), kitas – didelis, nusileidus žemiau, įžuvintas įvairiomis žuvimis. Prie prūdo yra veikianti pirtelė. Yra naujai pastatytas gyvenamasis namas, eknomiškas šildymas žiemą, po namu - rūsys (įėjimas iš vidaus). Be to yra ūkiniai pastatai, pavėsinė, lauko krosnis - kepsninė. Teritorija yra aptverta ir apsodinta daugybe įvairių medžių, dekoratyvinių augalų, vaismedžių, vaiskrūmių, daugiau nei 100 krūmų šilauogių, riešutmedžių (graikinių, lazdynų) ir daug kitokių augalų. Sodybą puošia gražuoliai danieliai. Sodyba yra tinkama kurti kaimo turizmą, vykdyti edukacijas, vystyti augalininkystės, gyvulinkystės verslus ir šiaip gyventi, poilsiauti. Dirbu Jums! Skambinkite darbo dienomis iki 22 val, savaitgaliais iki 21 val.
Paskutinis pasiūlymas: 163000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-20 21:53


text
Namas Kauno r. Čekiškės mstl. Mažoji g.

Parduodamas namas Kauno rajone, ramioje vietoje su geru privažiavimu. Mažojoje gatvėje yra atvestas vanduo, internetas. Taip pat yra šulinys, nuotekos išleidžiamos į kanalizaciją. Sklype yra lauko virtuvėlė, kurioje yra visos komunikacijos, duonkepis, rūsys, galima įsirengti pirtį. Dirbu Jums! Skambinkite darbo dienomis iki 22 val, savaitgaliais iki 21 val.
Paskutinis pasiūlymas: 33000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:27


text
Namas Mažeikiuose Purienų tak.

Parduodamas erdvus, šviesus vieno aukšto namas su mansarda. Namas yra kalnėnų privačių namų rajone, ramioje gatvėje. Geras susisiekimas su visomis miesto dalimis, netoliese yra autobusų stotelė. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika. Taip pat yra ūkinis pastatas su pirtimi ir garažu. Namas nuo pastatymo turi vienus šeimininkus. . Prieš trejus metus namas renovuotas – sudėti mediniai A++ klasės langai, pakeistas ir apšiltintas namo stogas, atvestas miesto vanduo ir kanalizacija, pakeistos elektros skydinės (trifazė elektra, 25kW). Viduje atliktas remontas, įrengti 3 oras-oras šildytuvai (kondicionieriai). Virtuvėje sumontuoti pagal užsakymą pagaminti baldai ir nauja buitinė technika. Vonioje prieš pusmetį pakeisti vamzdynai ir atliktas remontas. Kūrenama kietu kuru, pigus namo išlaikymas. Pirmame aukšte – didelė virtuvė, vonios kambarys, labai erdvi svetainė (galima daryti du kambarius) su židiniu ir miegamasis kambarys, dvi verandos. Mansardoje yra du kambariai ir vonia. Namui priklauso 22,3 arų, taisyklingos formos aptvertas sklypas. Sutvarkyta sklypo aplinka, auga vaismedžiai, uogų krūmai, pakeltos lysvės. Yra šulinys. Yra galimybė atskirti sklypo dalį ir parduoti, kadangi yra privažiavimas iš kitos pusės. Dirbu Jums! Skambinkite darbo dienomis iki 22 val, savaitgaliais iki 21 val.
Paskutinis pasiūlymas: 123000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 15:25


text
Sklypas Šilutės r. Pjaulokių k.

Parduodama sodyba-vienkiemis Šilutes rajone, kuri yra nutolusi 60 km iki Klaipėdos. Šalia namo įrengta dviejų aukštų klėtis, ūkinis pastatas, boileris, židinys. Po klėtimi yra rūsys. Sodyboje yra didelis tvenkinys. Aplink sodyba yra 4 ha žemės, o posodybinis sklypas – 60 a. Dirbu Jums! Skambinkite darbo dienomis iki 22 val, savaitgaliais iki 21 val.
Paskutinis pasiūlymas: 60000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:28


text
Namas Klaipėdos r. Vaitelių k.

Klaipėdos rajone Vaitelių kaime parduodamas jaukus namas miško apsuptyje. Gyvenamasis namas su tvarkingu 20 a. sklypu, bei rąstine pirtimi 19 km nuo Klaipėdos centro, 8 km nuo Gargždų ir 4 km nuo Minijos upės. Autobuso stotelė 500 m. Parduotuvės 900 m. spinduliu, kurios veikia visus metus. Namas pilnai įrengtas 168 m/2 su granuliniu šildymu, bei vandens gręžiniu aprūpinančiu namą. Pristatyta įstiklinta 18 m/2 terasa. Pirmame aukšte yra virtuvė, svetainė, tualetas su boilerine, dušas. Iš kolidoriaus yra įėjimas į garažą, kuriame telpa viena mašina. Antrame aukšte yra 3 kambariai, holas, vonios kambarys. Teritorijoje pastatyta 78 m/2 dviejų aukštų rąstinė pirtis su ūkiniu kambariuku. Pirmame aukšte apie 10 m/2 rusiška pirtis, dušas bei poilsio zona. Antrame didelis kambarys. Teritorijoja yra aptverta, joje yra iškastas prūdas, 3 šiltnamiai, dalis teritorijos yra naudojama daržui, kita apsodinta veja ir išklota trinkelėmis. Sklypas yra kampinis, pirmas važiuojant iš Jokubavos. Įvažiavimas yra išklotas trinkelėmis. Baldai, bei buitinė technika yra paliekami. Dirbu Jums! Skambinkite ir savaitgaliais.
Paskutinis pasiūlymas: 243000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:28


text
Namas Kėdainiuose Janušavos g.

Pusrūsyje yra katilinė, vandens filtras, dvi įrengtos patalpos, patalpa sandėliavimui, patalpa poilsiui su teniso stalu. Patalpa išklota plytelėmis. Pirmame aukšte yra holas, vonios kambarys, darbo kambarys, virtuvė, svetainė. Virtuvė, bei vonia yra išklotos plytelėmis, o svetainėje ir darbo kambaryje – ąžuolinės grindys. Antrame aukšte yra trys miegamieji, atskira vonia, tualetas, skalbinių patalpa. Miegamuosiuose ąžuolinės grindys, o vonioje ir tualete – plytelės. Prie namo paruošta 36 kv/m vieta terasai, gražiai apželdintas sklypas.
Paskutinis pasiūlymas: 230000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:28


text
Parduodamas namas su ūkiniu pastatu Rietave

Parduodamas namas su ūkiniu pastatu. Kanalizacija atvesta į sklypą.
Paskutinis pasiūlymas: 22000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:28


text
Namas Kėdainiuose Klevų g.

Parduodamas namas Kėdainiuose. Namas pastatytas 1959 m. Namo plotas 94 kv. Sklypas 6 a. Namas yra netoli centro, todėl labai geras susisiekimas. Namas šildomas dujiniu katilu, taip pat yra ir koklinis židinys. Yra garažas.
Paskutinis pasiūlymas: 120000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:28


text
Sodyba Klaipėdos r.

Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai) , buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m. Šildymas – kietas kuras, vanduo ir nuotekos – centralizuoto gyvenvietės tinklo. Įvesta apsaugos bei gaisro signalizacijos, žaibosauga. Pilnai sutvarkyta bei apželdinta lauko aplinka, apšvietimas, lauko fontanas. Yra pavėsinė su židiniu ir baldais, automobilių stovėjimo aikštelė. Galima daryti parduotuvę. Šalia yra nerenovuotas gamybinės paskirties pastatas 110 kv.m. (tinkamas autoservisui,sandėliui ir kt.) Yra vandentiekis ir kanalizcija (gyvenvietės). Atskiras rūsys, lauko garažas, šiltnamis, lauko sandėliukas. Galimybės plėstis, didelė teritorija.
Paskutinis pasiūlymas: 259000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:29


text
Namas Klaipėdos r. Dargužių k. Baublių g.

Šalia Karklės. Iki jūros 1.5 km. Erdvus, patogiai išplanuotas namas su erdviu kiemu atitiks kiekvieno kokybę ir ramybę vertinančio asmens poreikius. TAI PUIKUS PASIRINKIMAS NORINTIEMS GYVENTI RAMIOJE, IŠPUOSELĖTOJE GYVENVIETĖJE "PAJŪRIO MIESTELIS" ŠALIA JŪROS (įvažiavimas į gyvenvietę per šlagbaumą, visa teritorija išklota trinkelėmis, gyvenvietė apšviesta)! NAMAS PASTATYTAS IR LAUKIA SAVO ŠEIMININKO! Išvedžiotas grindinis šildymas, išvedžiota elektra, pajungtos visos komunikacijos, išvedžiota rekuperacinė sistema, sienos ištinkuotos. - Dienos zoną sudaro virtuvė, svetainė. - Poilsio zoną sudaro 3 miegamieji ir 2 vonios kambariai (pirmame ir antrame aukšte), poilsio/darbo kambarys (atviras, galima stebėti kas vysta pirmame aukšte). - Katilinė bei skalbykla. Individualių gyvenamųjų namų kvartalas pasižymi itin solidžia kaimynyste, kuri nuolatos puoselėja savo gyvenamąją aplinką. Sklypo teritoriją sudaro 20 arų. Išvedžiotos lietaus nuotekos, kanalizacija, pagrindai paruošti trinkelių klojimui. Fasadas klinkerinės plytelės, stogas-čerpės, vitrininiai plastikiniai langai, aliuminio durys. Yra visos nuotraukos su statybų eiga. Namo baigtumas 85 %.
Paskutinis pasiūlymas: 249000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:29


text
Namas Šilutės r.

Parduodamas Šilutės r. Saugų k. Naujakurių g. 7. Patogi geografinė padėtis 30 kilometrų iki Klaipėdos, 15 kilometrų iki Šilutės galima keliauti traukiniu. Namas renovuotas 2006 metais. Pirmas aukštas - virtuvė, svietainė, holas, 2 sanmazgai, miegamasis, darbo kambarys. Antras aukštas - trys kambariai, sanmazgas, holas,palėpė. Trečiame aukšte yra vienas kambarys. Namas įrengtas , šildomas kietu kuru . Name yra 7 kambariai, trys sanmazgai, židinys, terasa su išejimu iš virtuvės. Rūsyje (pirtis,priešpirtis,dušas prie pirties,skalbykla,katilinė. Vanduo ir kanalizacija miesto. Vamzdynai (plastikiniai) ir elektros instaliacija tvarkinga. Dujos iš baliono. Lieka visi Baldai. Papildomos patalpos: Ūkinis pastatas, terasa, 2 garažai, šiltnamis, stoginė automobiliui, voljeras augintiniui, dar dvi papildomos stoginės inventoriui, žemes ūkio technikai.
Paskutinis pasiūlymas: 298000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:29


text
Parduodamas 12-os butų gyvenamasis namas

Parduodamas 12-os butų gyvenamasis namas. Pastato kapitaliniam remontui gautas leidimas. 2 butai yra įrengti - išnuomoti. Privažiavimas asfaltu. Teritorija aptverta. Komunikacijos: elektra – 30kW vanduo – iš vandentiekio kanalizacija – vietinė. Pastatas – už Lytagros – prie ,Juorega“ degalinės. Adresas: Stoties g. 19. 200 m iki autobusų stotelės ir parko 450 m iki Oginskių rūmų.
Paskutinis pasiūlymas: 93500 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:29


text
Namas Vičiūnuose

Parduodamas erdvus namas šalia pušyno. Namas yra vieno aukšto su palėpe ir pusrūsiu. Name yra dvi virtuvės, trys vonios kambariai, 3 WC. Parduodama su baldais ir buitine technika. Namas kampinis, vaizdas pro langus i pušyną. Šalia dviračių, pėsčiųjų takai. Gatve rami. Viešojo transporto stotelė už 7 minučių kelio nuo namo.
Paskutinis pasiūlymas: 499000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:29


text
Namas Varluvoje

Parduodamas naujos statybos rąstinis namas. Sklypas ribojasi su mišku. Už papildomą kainą galima įsigyti 2,5 ha šio miško. Į sklypą yra įvesta elektra. Gatvėje yra vanduo, nuotekos, dujos. Pirkėjui pageidaujant galimas pilnas namo įrengimas.
Paskutinis pasiūlymas: 81000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:29


text
Sublokuotas namas Varluvoje

Parduodamos dvi namo dalys. Vienos namo dalies kaina nurodyta skelbime. Pirmame namo aukšte yra svetainė su išėjimu į terasą, darbo kambarys, virtuvė, san. mazgas, katilinė. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji, san. mazgas. Gatvė akligatvis. Namas yra kraštinis. Prieš namą yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Registrų centre įregistruotas kaip butas. Bendros patalpos: garažas ir patalpa virš garažo - sporto/pokylių salė. Galimas patalpų atidalinimas.
Paskutinis pasiūlymas: 164000 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:30


text
Namas Domeikavoje

Parduodamas namas su pirtele Domeikavoje. Pilnai sutvarkyta aplinka. Po visu namo yra pusrūsis, kuriame yra virtuvė, sporto salė, garažas, katilinė, WC, kelios pagalbinės patalpos. Pirmame namo aukšte yra erdvus žiemos sodas, du kambariai, svetainė su židiniu, san. mazgai. Antrame namo aukšte yra keturi kambariai, san. mazgai. Namas šildomas kietu kuru arba dujomis. Yra įrengta pirtis, apie 40kv/m. Joje yra san.mazgai, prieš pirtė. Namas tinkamas gyventi dviem šeimoms, nes yra atskiri du įėjimai.
Paskutinis pasiūlymas: 289620 Eur        Aukciono pabaiga: 2023-10-14 16:30